UWAGA!

Niniejsza strona nie jest już aktualizowana.

Zapraszamy na www.mlodziez.pttk.pl

2009- Rok Dzieci i Młodzieży w PTTK

2009- Rok Dzieci i Młodzieży w PTTK

Znaczek Dziecięcej Odznaki Turystycznej PTTK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Zań   
Poniedziałek, 18 Styczeń 2010 11:17

Miło jest nam poinformować, że dostępne są już znaczki Dziecięcej Odznaki Turystycznej PTTK. Po długotrwałej i nie pozbawionej wybojów drodze, udało się przygotować emblematy tej nowej, uniwersalnej i sympatycznej odznaki. Autorem ostatecznego projektu graficznego DOT PTTK jest Kolega Edward Wieczorek.

Z informacji, które napływają do ZG PTTK wiemy, że są już dziesiątki dzieci które zdobyły tą odznakę. Została ona przyjęta z entuzjazmem przez rodziców, którzy z dziećmi wyruszają na turystyczne szlaki.
W pierwszych miesiącach 2010 roku do Oddziałów PTTK trafi kilka bezpłatnych sztuk znaczków. Pragniemy w ten sposób popularyzować DOT PTTK. Prosimy o pokazywanie odznaki w Oddziałach i zachęcanie do jej zdobywania. Regulamin odznaki dostępny jest tutaj.

Odznaki DOT PTTK będą w ciągłej sprzedaży. Ich produkcję i dystrybucje prowadzi Zakład Produkcyjny spółki Schroniska i Hotele PTTK „KARPATY”, ul. Stefana Batorego 4, 33-340 Stary Sącz, tel. 0-18 446 00 80. Cena jednego znaczka wynosi 3 złote + VAT. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.

 

Zmieniony: Poniedziałek, 18 Styczeń 2010 13:14
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack